MKT MAKİNA ve AHŞAP TEKNOLOJİLERİ SAN. TİC. A.Ş. mobilya makinaları ve üretim teknolojileri konularında 1987’ den bu yana sahip olduğu bilgi ve tecrübeyle, sektördeki üretici firmalara doğru ve güvenilir çözümler sunmaktadır. Boya makinaları ve boyama sistemlerinde dünyanın en büyük üretici firması CEFLA Group, kendi alanlarında lider konumda bulunan VITAP ve COMEC markalarının da münhasır yetkili satıcılığını Türkiye ve çevre ülkelerde uzun yıllardır başarıyla sürdürmektedir.30 yılı aşkın birlikte çalıştığımız SCM Group a ait sattığımız makinalarımıza da hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kalitesi ve makinalarına sonsuz güvendiğimiz FALIT firması ilede 2023 itibari ile işbirliğimiz başlamıştır. Fiyat ve kalite konusunda müşterilerimizin beklentilerini fazlası ile karşılayacağımıza inanıyoruz.

Uzun yıllardır devam eden bu faaliyetlerine ilave olarak, 2019 yılından itibaren iştirak firması olan ModProcess Makina Sanayi AŞ bünyesinde bilgisayar kontrollü karton kutu yapma makinaları ve hat otomasyon sistemleri üretimi yapmaktadır.

MKT Makina, güçlü alt yapısı, satış sonrası destek sunan tecrübeli servis ekibi ve geniş yedek parça stoğu ile, müşterilerinin üretim süreçlerinin kesintisiz devamını ilke haline getirmiştir.

With its technical knowledge and experience since 1987, MKT MAKİNA ve AHŞAP TEKNOLOJİLERİ SAN. TİC. A.Ş. provides accurate and reliable solutions to furniture manufacturers on the machinery and manufacturing technologies field.  MKT Makina is exclusively representing the world’s largest manufacturer of finishing solutions and painting systems company Cefla Group ans successfully carrying out the exclusive authorized dealership of the VITAP and COMEC brands, which are leaders in their fields, for many years in Turkey and the surrounding countries.

As of 2023, our cooperation has started with the FALIT company, whose quality and machines we trust endlessly. We believe that we will exceed the expectations of our customers in terms of price and quality.

In addition to these trade activities, with the establishment of its new affiliate ModProcess Makina Sanayi AŞ in 2019, it started to produce computer controlled cardboard box making machines and line automation systems.

With its strong structure, experienced after sales service team and large spare parts inventory, it is MKT Makina’s main principle to maintain its customers’ production continuity,